Seks vetem seks

 

Siç titulli i këngës tregon vetë, këtë herë 18 Korrik 2017 Ramosaj 'harrojnë' dashuritë e ëmbla…tani vetëm seks dhe dhunë! Vetëm pak javë pas saj vëllai i kënhëtares, gjithashtu artist Alban 14 Mars 2017 Kështu quhet tani kur dikush bën seks me dikë që në takimin e parë, gjithsesi situatat nuk kanë ndryshuar. Kur mashkulli ju do vetëm për seks, ja si ta kuptoni. Bëhet fjalë për aventurat e një nate 5 Qershor 2017 Ajo qe po përjetoni është vetëm seks apo edhe dashuri. Ai nuk ju flet për një të ardhme bashkë, nuk dilni kurrë nga shtëpia dhe nuk ju prezanton asnjëherë me miqtë “E dashura ime është shumë e mirë, shumë e dashur por e ka mendjen vetëm për seks dhe ma ka sjellë 'në majë të hundës'. Kjo është letra e saj: Po 18 Korrik 2017 Beatrix Ramosaj i ka impresionuar të gjithë me videoklipin e saj të fundit të titulluar “Pa ndjenjë”. Nga ana juaj përgjigjen e dini por për atë? Si ta kuptoni? Si te bëni diferencën e një Në këtë artikull, do keni mundësinë të shikoni se cila është shenja e horoskopit që ju duhet të bëni vetëm seks dhe jo të krijoni një lidhje romantike. Sa herë që ne flasim ajo e çon Një vajzë ia ka shkruar një letër britanikes 'The Sun', ku ka treguar se shkon me një mashkull vetëm për seks, transmeton Bota Sot. 5 Prill 2017 Në këtë artikull, do keni mundësinë të shikoni se cila është shenja e horoskopit që ju duhet të bëni vetëm seks dhe jo të krijoni një lidhje