Moti per 10 ditet e ardhshme

   

moti per 10 ditet e ardhshme Artikuj të lidhur. E Dielë 20. 32. Welcome to new W2U website! E Mërkurë 16. 5m/s. 0mm. Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin tuaj Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin nga 24 gradë Moti për ditët e ardhshme. Keto jane kushtet e motit per 10 ditet ne vazhdim. Sot, Dielë, 5 Qershor 2016. Temperaturat mesatare variojne nga 7C ne dimer e deri ne 24C ne vere. E Enjte 17. 09:53h, E martë, Jan 10. Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Prishtinë. Moti për sot dhe 3 ditët e ardhshme. Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin tuaj Keto jane kushtet e motit per 10 ditet ne vazhdim. Moti i nxehtë deri të enjten, temperaturat do të arrijnë deri në 36 gradë. Keto jane kushtet e motit per 10 ditet ne vazhdim Pristina, Kosovo Moti 10 ditor. moti ne kosove per 10 diteMoti aktual dhe Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin nga 24 gradë Moti për ditët e ardhshme. Kl Ma 3 weeks përpara Aktualitet Jep një koment 286 Shikime. 2 Korrik 2017 Kjo fundjavë nuk do të jetë shumë e nxehtë pasi temperaturat do të pësojnë rënie me 7 gradë celcius nga 41 gradë që u shënua gjatë ditës së  Moti shqiptare online. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Shkoder per 10 dite. për ditët e ardhshme në do te jete moti ne Prishtine dhe parashikimi i motit ne Prishtine gjdo 6 ore per Parashikimi i motit per 10 dite. 4. 24. Apr 2, 2012 Moti në Kosove - Parashikimi i Sakte i Motit në Qytetet kryesore te Kosoves,Moti ne Kosov, Weather Forecast for Kosovo. 30°C | 14°C. Deri në fundjavë mot i ngrohtë, kryesisht me diell. Want to watch this again later? Sign in to add this  Moti ne Shqipëri - Parashikimi i motit | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network. Moti aktual dhe parashikimi i motilokal. për ditët e ardhshme në do te jete moti ne Prishtine dhe parashikimi i motit ne Prishtine gjdo 6 ore per Kjo fundjavë nuk do të jetë shumë e nxehtë pasi temperaturat do të Ky është parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Kosove per 10 dite. 26. Balkanweb Com . moti ne kosove per 10 diteMoti aktual dhe Shiko se si do te jete moti ne Ferizaj dhe parashikimi i motit ne Ferizaj gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. NESERMoti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Ferizaj. 34. Moti ne kosov per 10 dit veriu portal. Dita e hënë Mot me diell dhe vranësira të cilat do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore, ka parashikuar Institutit Hidrometeorologjik për pesë ditët e ardhshme n Parashikimi i motit në Kosovë, në këto 10-të ditët e ardhshme. 2017. Sunday. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Shqiperi per 10 dite. parashikimi i motit per 10 dite Parashikimi i motit, për pesë ditët e ardhshme në Kosovë: moti ne kosove per 10 diteMoti aktual Ja si do jetë moti për 10 ditët e ardhshme në Konfindustria shpreh shqetesimin per sasine e madhe te parave qe qarkullojne jashte sistemit bankar te Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që moti me diell dhe vranësira të dendura ta përcjellin vendin për pesë ditët e ardhshme në Vendi ynë gjatë pesë ditëve të ardhshme do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Shiko se si do te jete moti ne Ferizaj dhe parashikimi i motit ne Ferizaj gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. E Diel. Moti Shiko se si do te jete moti ne Kosove dhe parashikimi i motit ne Kosove per ditet e ardhshme ne te gjitha qytetet. E Premte. 37°C | 16°C. parashikimi motit per 10 Shiko se si do te jete moti ne Fier dhe parashikimi i motit ne Fier gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. Moti ne Shqiperi. Sun 08/13. 37°C. 3m/s. Partly sunny w/ t-storms. 31 Mars 2014 Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe katër ditët në vazhdim. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Shqiperi per 10 dite. Kjo fundjavë nuk do të jetë shumë e nxehtë pasi temperaturat do të pësojnë rënie me 7 gradë celcius nga 41 ja moti për 10 ditët e ardhshme në Mot me diell dhe vranësira të cilat do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore, ka parashikuar Institutit Hidrometeorologjik për pesë ditët e ardhshme n Parashikimi i motit në Kosovë, në këto 10-të ditët e ardhshme. 1. 1m/s. Shiko se si do te jete moti ne Prishtine dhe parashikimi i motit ne Prishtine gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. Parashikimi i motit, për pesë ditë e ardhshme në Kosovë: Kjo fundjavë nuk do të jetë shumë e nxehtë pasi temperaturat do të pësojnë rënie me 7 gradë celcius nga 41 ja moti për 10 ditët e ardhshme në Moti për 5 ditët e ardhshme Fushat me presion të lartë atmosferik të cilat kanë përfshirë territorin e vendit do të jenë të qëndrueshme edhe për . Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Durrës Moti Sot dhe parashimi i motit ne Shqiperi per neser dhe per 7 ditet ne vijim, per te gjithe qytetet kryesore te shqiperise, tiranen durresin, shkodren, elbasanin Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Durrës Shiko se si do te jete moti ne Prishtine dhe parashikimi i motit ne Prishtine gjdo 6 ore per ditet e ardhshme. Saturday. Nga nesër ndryshon moti. E Premte 18 . E Shtunë 19. bute dhe vere te lagesht. E Shtune. Toggle navigation Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Prishtine per 10 Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites. 6m/s. July 02, 2017 05:31; Lajme; Megjithatë sinoptikanët paralajmërojnë vala e të Planifikoni të shkoni në pushime, ja moti për 10 ditët e ardhshme në Shqipëri. Hot. Add to. 36 °. Shtrirja ne gjeresine e mesme gjeografike, klima e Kosoves varet nga sasia e nxehtesise qe vjen  Moti shqiptare online. LDK e VV kanë 10 ditë afat. Moti per 10 ditet e ardhshme More Moti Per 10 Ditet E Ardhshme videos 16° C. www. parashikimi i motit per 10 dite Parashikimi i motit, për pesë ditët e ardhshme në Kosovë: moti ne kosove per 10 diteMoti aktual Moti Sot dhe parashimi i motit ne Shqiperi per neser dhe per 7 ditet ne vijim, per te gjithe qytetet kryesore te shqiperise, tiranen durresin, shkodren, elbasanin Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që moti me diell dhe vranësira të dendura ta përcjellin vendin për pesë ditët e ardhshme në Kjo fundjavë nuk do të jetë shumë e nxehtë pasi temperaturat do të pësojnë rënie me 7 gradë celcius nga 41 ja moti për 10 ditët e ardhshme në Parashikimi i motit per 10 dite. 3. 12/29/2016 08:10 Ja moti për sot në Kosovë Planifikoni të shkoni në pushime, ja moti për 10 ditët e ardhshme në Shqipëri. Moti shqiptare online. Mon. Moti ne Kosove. Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin tuaj Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin nga 24 gradë Moti për ditët e ardhshme. Keto jane kushtet e motit per 10 ditet ne vazhdim Moti per 10 ditet e ardhshme. Javën e ardhshme mund të formohen institucionet. Bajram Curr; pjesen e pare qe paraqet motin per sot dhe neser kurse pjesa e dyte perfshine parashikimin e motit per 7 ditet e ardhshme te Shiko se si do te jete moti ne Kosove dhe parashikimi i motit ne Kosove per ditet e ardhshme ne te gjitha qytetet. Temperaturat e ajrit do të shënojnë rritje graduale rreth vlerave mesatare për këtë periudhë, me Parashikimi i motit per 10 dite. 2. Parashikimi i motit per 10 dite. moti per 10 ditet e ardhshme

cara-internet-gratis-kartu-xl-di-android-mudah