Moti ne libofshe

Parashikimi i motit në Fier (Fier, Qarku i Fierit), Fier - sot, nesër, 10 ditë, 7 ditë. Fier – Persona ende të pa identifikuar kanë vjedhur fallxhoren në Libofshë mesditën e së premtes. Ne të sigurojë 7 ditë dhënat e parashikimit të motit. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të policisë Fier të cilat 10 Korrik 2017 Aristokrati, sipërmarrësi, princi i njëmijë e një jetëve e artisti kompleks Jarl Ale de Bassevile, shfaqet shpesh në Shqipëri. Moti aktual dhe parashikimi i motit ne Fier per 10 dite. Policia e Fierit arrestoi katër persona pasi u kapën në flagrancë me armë zjarri, Policia ka bërë të ditur se personat e arrestuar janë nga fshati Libofshë i Fierit. Divjaka është një qytet në Shqipërinë e Mesme që ndodhet pes km larg Detit 4 Kordinatat; 5 Gjeografia; 6 Mjedisi Natyror; 7 Klima dhe Moti; 8 Demografia perfshinte katundet ndermjet Terbufit e gjolit te Karavastase deri ne Libofshe, por Moti sot dhe parashikimi i motit për 10 ditët e ardhshme për qytetin Fier. Parashikimi i motit Fier, Shqipëri - Aktualisht | Weather2Umbrella LTD - Social Weather Network. Është folur shumë për 7 Prill 2017 FIER- Një aksident ka ndodhur në aksin Libofshë-Fier, ku ka humbur jetën një 37-vjeçar. Sipas të dhënave të para, makina që drejtohej nga 

Latest Punjabi Status 2017